ساخت دستگاه جوجه کشی

ساخت دستگاه جوجه کشی
ساخت دستگاه جوجه کشی را در این بخش خواهید آموخت ، توجه داشته باشید هر آنچه شما در مورد دستگاه جوجه کشی باید بدانید را در این بخش خواهید آموخت اما قبل از اینکه بخواهید با دستگاه جوجه کشی ساخته شده جوجه کشی را انجام دهید بهتر است مطالب زیر را مطالعه فرمایید.

ساخت دستگاه جوجه کشی چقدر هزینه میخواهد؟

در ساخت یک دستگاه جوجه کشی هزینه ای که شما خواهید پرداخت بسته به امکاناتی است که شما میخواهید. به طور مثال اگر شما یک دستگاه جوجه کشی دست ساز ساده میخواهید میتوانید با نهایتاً 13 هزار تومان آن را بسازید اما اگر میخواهید یک دستگاه نسبتاً پیشرفته ای را بسازید بایستی حدود 100 الی 300 هزار تومان خرج کنید تا یک ماشین جوجه کشی دست ساز اتوماتیک داشته باشید.

آیا میتوانیم با دستگاه جوجه کشی ساخته شده از هر پرنده ای جوجه کشی نماییم؟

در این مورد اختلاف نظر بسیاری وجود دارد اما انچه که اثبات شده است این است :

با ساخت یک دستگاه جوجه کشی مناسب با ایزولاسیون خوب شما میتوانید از پرنده های مرغ ، بلدرچین با راندمان بالا و از پرنده هایی مانند کبک ، غاز ، اردک و بوقلمون با راندمانی کم جوجه کشی نمایید. اگر میخواهید از پرنده های زینتی جوجه کشی نمایید نیز این دستگاه به درد کار شما نخواهد خورد. توجه داشته باشید که بر این نکته تاکید داریم که شما میتوانید از پرنده های مرغ و بلدرچین به درستی جوجه کشی نمایید نه دیگر پرندگان…

دستگاه جوجه کشی دست ساز میتواند بهتر از یک دستگاه جوجه کشی کارخانه ای عمل نماید؟

گاهاً مشاهده میکنید که یک دستگاه جوجه کشی دست ساز راندمانی بالغ بر 99 درصد دارد و بسیار با سلیقه و البته دقیق طراحی شده است پس اگر دستگاه به طور اصولی طراحی شده باشد بله میتواند حتی بهتر از دستگاه جوجه کشی ساخت کارخانه نیز عمل نماید. البته در این صفحه از سایت ما سعی بر این داشته ایم تا ساخت بهترین دستگاه های جوجه کشی اتوماتیک را برای شما عزیزان در این بخش آموزش دهیم.

برای ساخت دستگاه جوجه کشی چه لوازمی مورد نیاز است؟

برای ساختن یک دستگاه جوجه کشی بسته به نوع ، ساده یا پیشرفته بودن آن نیاز به لوازم بیشتر یا کمتر خواهد بود. اما به طور کلی شما نیاز به چند وسیله مهم دارید که برای ساخت دستگاه جوجه کشی واجب و ضروری است. از این دست لوازم میتوانیم به هیتر برای گرمایش انکوباتور ، رطوبت ساز برای تامین رطوبت داخل دستگاه ، سیستم چرخش برای چرخش تخم های نطفه دار ، سیستم تهویه برای سیرکولاسیون هوای داخل دستگاه اشاره کرد.

در صورتی که سوالی در مورد ساخت دستگاه جوجه کشی داشتیم چکار کنیم؟

زمانی که در روند ساخت دستگاه جوجه کشی به مشکلی برخورد نمایید میتوانید در قسمت نظرات درج کنید تا همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشند.

https://iranjooje.com/blog/category/making-incubation-machine/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *